Duhovni preporod v Štanjelu

Poletni festival AlterSLO - 13. in 14. 7. 2013

10. 7. 2013

V okviru projekta Štanjel se prebuja bo potekal tudi Poletni festival AlterSLO, ki se bo odvijal znotraj obzidja čarobne kraške vasice Štanjel. Na področju starodavnih znanj, vedenj in izkušenj se bodo s svojimi storitvami, izdelki, degustacijami, predavanji, predstavitvami, delavnicami, tečaji, nastopi ter drugimi spremljajočimi presenečenji predstavili razstavljavci cele Slovenije.

Poskrbeli smo za dobro vzdušje in raznolikost ponudbe, kjer lahko vsak najde nekaj zase v neokrnjeni kraški vasici Štanjel.... Razvajali pa bomo tudi vaše brbončice z odlično domačo hrano in pijačo.

VSTOP je prost za razstavni del. Posamezni dogodki pa so plačljivi z obveznimi predhodnimi prijavami.

Doživite nepozabni vikend v prijetni družbi in čudovitem okolju neokrnjene kraške vasice Štanjel.

Program: SOBOTA 13. JULIJ 2013

1.    Viteška dvorana

11:15 – 13:15 Predstavitev "Pojdi v Tibet", klic srca - Melita Zupančič

14:00 – 16:00 Meditacija, predavanje Kako živeti v svetlobi in predstavitev knjige Nova spoznanja - Sandi Dolinar

16:30 – 18:30 Predstavitev Grafologije - Edita Tomič

19:00 – 20:30 Projekcija filma Happy - Mojca Saje

2.    Predavalnica TIC

10:00 – 11:45 Dieta 8 (osmica) - Avigail Mor

12:00 – 13:45 Obrnjena koda - Avigail Mor

14:00 – 16:00 Predstavitev ThetaHealing tehnike zdravljenja - Edita Tomič

16:30 – 17:15 Ste lahko srečni kar tako? - Mojca Saje

17:30 – 19:00 Moč astrologije in kako nam lahko pomaga v življenju - Jasmina Krt

19:15 – 20:00 Zdravljenje z informacijami - Mojca Fabjan

20:15 – 21:15 Makrobiotika in Gersonova terapija - Ica Krebar

3.    Predavalnica FABIANOV STOLP

12:00 – 13:00 Potovanje domov s kristali in zvokom - Andrejka Harej

13:15 – 15:15 Prvo srečanje s Samorogom in Ključ Zlate dobe - Zvonka Leban

15:30 – 18:00 Bojan M. - Šamanizem v amazonskem pragozdu

4.    Ferrarijev vrt

10:00 – 12:00 Vadba Taji Ji - Boštjan Avguštin

14:15 – 15:15 Delavnica Joga obraza in smeha - Milena Čelhar

17:30 – 18:30 Predstavitev vadbe Joge plesa (Shakti dance) - Ana Rozman

19:00 – 20:00 Kanaliziranje angelskih sporočil - Tjaša Dorelay

5.    Grajsko dvorišče

10:00 – 20:00 Otroški kotiček - Tanja Prezelj

10:00 – 20:00 Kulinarični kotiček: Vegetarijanska ponudba - Ica Krebar & team in Tipična kraška  ponudba - Okrepčevalnica Viktorija

13:00 Razrez ROLADE VELIKANKE

13:30 Ana Rozman – Shakti dance nastop

14:00 – 15:30 Izdelovanje voščilnic - Barbara Kožlin

Okrepčevalnica Viktorija 16:30 – 18:30 Kuharska delavnica - Ica Krebar

20:30 Milena Čelhar – Orientalski nastop

21:00 Koncert VASKO ATANASOVSKI

NEDELJA 14. JULIJ 2013

1.    Viteška dvorana

10:00 – 13:00 Neshama (Duša) - Avigail Mor

14:00 – 16:00 Meditacija  Vstopi v svojo Moč z zvočno kopeljo gonga Zemlje in Kirona - Shana in Roman Gostiša

16:30 – 18:30 Projekcija filma TuningIN - Urška Bratkovič

2.    Predavalnica TIC

10:00 – 11:00 Devetzvezdni KI (astrologija) - Ica Krebar

11:15 – 12:45 Lucidno sanjanje - Sašo Drobnič

13:00 – 14:00 Voda ima spomin - Ica Krebar

14:15 – 15:00 Bachove cvetne esence - Eva Humar

15:15 – 16:00 Predstavitev Praktikuma dimaničnega ravnovesja - Barbara Novak

16:15 – 18:00 Izvorni ton - Zvok Gonga - Osti Jarej

18:15 – 19:45 Postavitev družine - Boštjan Trtnik

3.    Predavalnica FABIANOV STOLP

10:00 – 15:00 Reiki tečaj 1. stopnje - Edita Tomič

15:30 – 19:30 Karmično samozdravljenje za domačo uporabo – Talita Taber

4.    Ferrarijev vrt

10:00 – 11:45 Vadba Taji Ji - Boštjan Avguštin

12:00 – 14:00 Delavnica "Pot srca" pot do občutka "Zaupam si" - Melita Zupančič

14:15 – 15:15 Kanaliziranje angelskih sporočil - Tjaša Dorelay

15:15 – 18:00 Osnovni tečaj Tarot karte - Blažena R. Surijan

18: 15 – 19:15 Meditacija s šamanskim bobnanjem - Urška Korun in Nina Dolinšek

20:30 Zvočna gong kopel - Mojstri zdravilnega zvoka

5.    Grajsko dvorišče

10:00 – 20:00 Otroški kotiček - Tanja Prezelj

10:00 – 20:00 Kulinarični kotiček: Vegetarijanska ponudba - Ica Krebar & team in Tipična kraška ponudba - Okrepčevalnica Viktorija

16:30 – 18:00 Izdelovanje nakita - Barbara Kožlin

Okrepčevalnica Viktorija 10:30 – 15:30 Izdelava didgeridooja - Osti Jarej

POSEBNA PONUDBA ZA OBISKOVALCE FESTIVALA

  • Poslikava z naravno kano - Sonja Velikanje
  • Samorogovi readingi - Zvonka Leban
  • Vpogledi iz orakeljskih kart - Danaja Usnik
  • Kratka astrološka svetovanja - Jasmina Krt
  • Individualna Djotiš svetovanja v kombinaciji s karmično diagnostiko – Talita Taber
  • Grafološka analiza podpisa - Edita Tomič
  • Reading preko stopal, masaža in zdravilni dotik stopal - Avigail Mor
  • Duhovni vodniki: trenutna situacija - Avigail Mor
  • Naročila za izdelavo osebnih mandal - Avigail Mor
  • Osebni Tarot Readingi - Blažena R. Surijan
  • Numerološka analiza - Verena Cerar

Več na www.alkimija.eu

Na spletnih straneh Adria Media Ljubljana uporabljamo piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez njih ne bi mogli nuditi.

Z nadaljnjo uporabo spletnih mest soglašate z uporabo piškotkov.
Če piškotkov ne želite, jih lahko onemogočite v nastavitvah

zapri